Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
ULTRA Rokovnik B5
610,00 RSD
VELVET Notes sa magnetnim preklopom A5
615,00 RSD
ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
| Kolekcija | ALICANTE |
|---|---|
| Artikal | Notes sa prostorom za olovku B5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | B5 |
| Dimenzija korice | 175 mm • 245 mm |
| Dimenzija bloka | 165 mm • 235 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,530 kg |
| Pakovanje | crna omotnica |
| Transportno pakovanje | 1/16 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 255 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 10,3 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 101.804
Kategorije: Alicante, Notesi, Poslovna galanterija
Oznake: Alicante, Notes B5, Notes sa prostorom za olovku, Notes sa prostorom za olovku B5, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, rokovnika, notesa i mapa, ALICANTE, osmišljena je za ljubitelje čistih linija i jednostavnog dizajna. Izrađeni od eko kože visokog kvaliteta, svaki komad komad je ručno rađen i odražava savršenu ravnotežu funkcionalnosti i estetike. Idealni su za svakodnevno korišćenje, omogućavajući da ostanete organizovani uz stil koji inspiriše.
Notes B5 sa prostorom za olovku sa prošivenom koricom i dekortivnom šnalom, ističe se svojom elegancijom. Knjižni blok od šamoa papira, omogućava visok kvalitet za pisanje, dok prostor za olovku dodatno povećava praktičnost. Ovaj artikal je izuzetno atraktivan i savršen za svakodnevno korišćenje. Artikal je upakovan u sofisticiranu crnu poklon omotnicu i predstavlja idealan poklon za poslovne partnere, kolege ili drage osobe.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
101.307 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
101.506 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
teget ALICANTE Rokovnik 2026
101.202 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
crna
crvena
teget ALICANTE Mapa za sto
101.010 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Rokovnik B5
101.204 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes A5
101.815 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
101.806 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.826 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.507 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
101.308 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget


















