Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ALICANTE Mapa za sto
ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
440,00 RSD
NOVASKIN Agenda B5 EXCLUSIVE
1.595,00 RSD
ALICANTE Mapa za sto
| Kolekcija | ALICANTE |
|---|---|
| Artikal | Mapa za sto |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Dimenzija korice | 560 mm • 380 mm |
| Dimenzija bloka | 550 mm • 370 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 70 |
| Neto težina | 1,400 kg |
| Pakovanje | transparentna folija |
| Transportno pakovanje | 1/5 |
| Dimenzija transportne kutije | 570 mm • 390 mm • 100 mm |
| Bruto težina kutije | 7,7 kg |
| Preporučena štampa | Suvi žig, otisak folijom, laserska gravura, sito štampa |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 101.010
Kategorije: Alicante, Mape za sto, Mape za sto i planeri, Poslovna galanterija
Oznake: Alicante, Mapa za sto, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, rokovnika, notesa i mapa, ALICANTE, osmišljena je za ljubitelje čistih linija i jednostavnog dizajna. Izrađeni od eko kože visokog kvaliteta, svaki komad komad je ručno rađen i odražava savršenu ravnotežu funkcionalnosti i estetike. Idealni su za svakodnevno korišćenje, omogućavajući da ostanete organizovani uz stil koji inspiriše.
Mapa za sto napravljena od eko kože, dostupna u širokom spektru boja, omogućava personalizaciju prema vašem stilu. Sadrži blok od 70 listova, finog šamoa papira, pružajući savršenu podlogu za pisanje i organizaciju ideja. Ova mapa ne samo da je praktična, već unosi eleganciju u vaš radni prostor, čineći je idealnim dodatkom za kancelariju ili kućni radni kutak. Savršena kombinacija stila i funkcionalnosti.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
101.806 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
101.307 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes A5
101.815 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.507 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
101.309 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
101.308 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
101.804 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Rokovnik B5
101.204 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.826 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
teget ALICANTE Rokovnik 2026
101.202 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget

















