Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
1.025,00 RSD
ALICANTE Rokovnik 2026
815,00 RSD
ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
| Kolekcija | ALICANTE |
|---|---|
| Artikal | Notes sa prostorom za olovku A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 140 mm • 214 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,347 kg |
| Pakovanje | crna omotnica |
| Transportno pakovanje | 1/30 |
| Dimenzija transportne kutije | 470 mm • 220 mm • 235 mm |
| Bruto težina kutije | 11,0 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 101.806
Kategorije: Alicante, Notesi, Poslovna galanterija
Oznake: Alicante, Notes A5, Notes sa prostorom za olovku, Notes sa prostorom za olovku A5, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, rokovnika, notesa i mapa, ALICANTE, osmišljena je za ljubitelje čistih linija i jednostavnog dizajna. Izrađeni od eko kože visokog kvaliteta, svaki komad komad je ručno rađen i odražava savršenu ravnotežu funkcionalnosti i estetike. Idealni su za svakodnevno korišćenje, omogućavajući da ostanete organizovani uz stil koji inspiriše.
Notes sa prostorom za olovku A5 sa prošivenom koricom i dekortivnom šnalom donosi spoj stila i funkcionalnosti. Unutrašnji knjižni blok od šamoa papira pruža izvanrednu podlogu za pisanje a dodatni prostor za olovku omogućava praktičnost pri svakodnevnom korišćenju. Savršen je za sve koji žele da svoje misli imaju organizovane na elegantan način. Upakovan u sofisticiranu crnu poklon omotnicu, notes predstavlja odličan poklon za poslovne partnere, prijatelje ili kolege.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.507 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes A5
101.815 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
101.308 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
teget ALICANTE Rokovnik 2026
101.202 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
101.307 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
101.309 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Rokovnik B5
101.204 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.826 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
crna
crvena
teget ALICANTE Mapa za sto
101.010 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
101.804 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget




















