Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
| Kolekcija | ALICANTE |
|---|---|
| Artikal | Notes sa magnetnim preklopom A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 145 mm • 210 mm |
| Dimenzija bloka | 128 mm • 205 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 250 |
| Neto težina | 0,380 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/13 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 255 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 6,0 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 101.507
Kategorije: Alicante, Notesi, Poslovna galanterija
Oznake: Alicante, Notes sa magnetnim preklopom, Notes sa magnetnim preklopom A5, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, rokovnika, notesa i mapa, ALICANTE, osmišljena je za ljubitelje čistih linija i jednostavnog dizajna. Izrađeni od eko kože visokog kvaliteta, svaki komad komad je ručno rađen i odražava savršenu ravnotežu funkcionalnosti i estetike. Idealni su za svakodnevno korišćenje, omogućavajući da ostanete organizovani uz stil koji inspiriše.
Notes A5 sa prošivenom koricom i dekorativnom šnalom sa magnetnim preklopom donosi eleganciju i sofisticiranost. Unutrašnji blok, povezan spiralom, izrađen od finog šamoa papira, pružajući savršenu podlogu za pisanje. Njegov lep i elegantan dizajn čini ga savršenim dodatkom svakodnvenom radu. Upakovan u crnu poklon kutiju, ovaj notes je idealan poklon za poslovne partnere ili drage osobe koje cene kvalitet i stil.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
101.309 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
101.307 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
crna
crvena
teget ALICANTE Mapa za sto
101.010 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
101.804 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
101.308 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.826 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
teget ALICANTE Rokovnik 2026
101.202 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
101.806 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
101.506 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes A5
101.815 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget



















