Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / LOTUS Notes sa lastišem A5
ULTRA Notes sa lastišem A5
380,00 RSD
ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
1.040,00 RSD
LOTUS Notes sa lastišem A5
| Kolekcija | LOTUS |
|---|---|
| Artikal | Notes sa lastišem A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 150 mm • 210 mm |
| Dimenzija bloka | 143 mm • 205 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 192 |
| Neto težina | 0,300 kg |
| Pakovanje | transparentna kesa |
| Transportno pakovanje | 1/30 |
| Dimenzija transportne kutije | 425 mm • 230 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 9,3 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 105.216
Kategorije: Lotus, Notesi, Poslovna galanterija
Oznake: Lotus, Notes sa lastišem, Notes sa lastišem A5, Poslovna galanterija, Poslovna galanterija notes sa lastišem A5
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i notesa LOTUS izrađena je od eko kože neobične strukture, koja donosi jedinstven vizuelni identitet svakom artiklu. Kolekcija je dostupna u pet elegantnih boja, pružajući mogućnost personalizacije prema vašem stilu. Svojim sofisticiranim dizajnom, ovi proizvodi savršeno spajaju estetiku i funkcionalnost, čineći ih idealnim za svakodnevnu upotrebu u poslovnom ili kreativnom okruženju. Bilo da se radi o beleškama, planiranju ili organizaciji, kolekcija Lotus donosi inspiraciju i kvalitet u svaki trenutak.
Praktičan notes A5 izrađen je od eko kože, što ga čini ekološkim izborom bez kompromisa na stilu. Sa lastišem koji omogućava sigurno zatvaranje, savršen je za svakodneveno korišćenje. Unutrašnji blok od finog šamoa papira, pruža odličnu podlogu za pisanje, skiciranje ili beleške. Kompaktan i lako prenosiv, notes je idealan za studente, profesionalce i sve koji žele imati svoje misli organizovane na dohvat ruke.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
bordo
crna
crvena
tamno zelena
teget









