Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
615,00 RSD
ALICANTE Mapa za sto
1.735,00 RSD
ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
| Kolekcija | ALICANTE |
|---|---|
| Artikal | Agenda sa mehanizmom A6 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A6 |
| Preporučena štampa | Suvi žig, otisak folijom, laserska gravura, sito štampa |
| Dimenzija korice | 110 mm • 145 mm |
| Dimenzija bloka | 85 mm • 125 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 190 |
| Neto težina | 0,160 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/20 |
| Dimenzija transportne kutije | 275 mm • 250 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 4,0 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 101.309
Kategorije: Agende, Agende sa niklovanim mehanizmom, Alicante, Poslovna galanterija
Oznake: Agenda sa mehanizmom, Agenda sa mehanizmom A6, Alicante, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, rokovnika, notesa i mapa, ALICANTE, osmišljena je za ljubitelje čistih linija i jednostavnog dizajna. Izrađeni od eko kože visokog kvaliteta, svaki komad komad je ručno rađen i odražava savršenu ravnotežu funkcionalnosti i estetike. Idealni su za svakodnevno korišćenje, omogućavajući da ostanete organizovani uz stil koji inspiriše.
Agenda sa mehanizmom A6, izrađena od kvalitetne eko kože, dostupna je u velikom izboru boja, što je čini idealnim izborom za svakoga ko voli stil i funkcionalnost. Njena kompaktna veličina savršena je za nošenje u ruci, torbi ili rancu. Prošivena korica sa dekorativnom šnalom dodaje joj sofisticirani izgled, dok unutrašnjost sadrži džepa za odlaganje kartica ili papira. Niklovani mehanizam osigurava jednostavno korišćenje a blok od finog šamoa papira pruža savršenu podlogu za pisanje. Agenda je upakovana u elegantnu crnu poklon kutiju i predstavlja odličan poklon za poslovne partnere ili prijatelje.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.507 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
teget ALICANTE Rokovnik 2026
101.202 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes A5
101.815 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
101.806 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
101.308 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
101.804 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Rokovnik B5
101.204 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.826 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
101.506 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
crna
crvena
teget ALICANTE Mapa za sto
101.010 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget



















