Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
1.055,00 RSD
ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
440,00 RSD
ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
| Kolekcija | ALICANTE |
|---|---|
| Artikal | Agenda sa mehanizmom B6 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | B6 |
| Dimenzija korice | 130 mm • 185 mm |
| Dimenzija bloka | 105 mm • 165 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 230 |
| Neto težina | 0,300 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/20 |
| Dimenzija transportne kutije | 310 mm • 300 mm • 220 mm |
| Bruto težina kutije | 7,0 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 101.308
Kategorije: Agende, Agende sa niklovanim mehanizmom, Alicante, Poslovna galanterija
Oznake: Agenda sa mehanizmom, Agenda sa mehanizmom B6, Alicante, Poslovna galanterija, Poslovna galanterija agenda sa mehanizmom B6
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, rokovnika, notesa i mapa, ALICANTE, osmišljena je za ljubitelje čistih linija i jednostavnog dizajna. Izrađeni od eko kože visokog kvaliteta, svaki komad komad je ručno rađen i odražava savršenu ravnotežu funkcionalnosti i estetike. Idealni su za svakodnevno korišćenje, omogućavajući da ostanete organizovani uz stil koji inspiriše.
Agenda B6, izrađena od kvalitetne eko kože, dostupna je u velikom izboru boja, što omogućava personalizaciju prema vašem stilu. Njena praktična veličina savršena je za nošenje u ruci, torbi ili rancu. Prošivena korica sa dekorativnom šnalom dodaje joj sofisticirani izgled. Unutrašnjost sadrži dva džepa za odlaganje dokumenata, dok niklovani mehanizam osigurava jednostavno korišćenje. Blok od finog šamoa papira pruža idealnu podlogu za pisanje. Agenda je upakovana u elegantnu crnu poklon kutiju, čineći je savršenim poklonom za poslovne partnere ili drage osobe.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
101.506 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
101.307 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.507 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Rokovnik B5
101.204 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
101.804 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
101.806 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes A5
101.815 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
crna
crvena
teget ALICANTE Mapa za sto
101.010 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.826 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
101.309 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
teget



















