Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ULTRA Rokovnik B5
NOVASKIN Rokovnik B5
635,00 RSD
ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
740,00 RSD
ULTRA Rokovnik B5
| Kolekcija | ULTRA |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik B5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | B5 |
| Preporučena štampa | Suvi žig, otisak folijom, laserska gravura, sito štampa |
| Dimenzija korice | 175 mm • 245 mm |
| Dimenzija bloka | 165 mm • 235 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,560 kg |
| Pakovanje | crna omotnica |
| Transportno pakovanje | 1/16 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 255 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 10,3 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 134.204
Kategorije: Poslovna galanterija, Rokovnici, Ultra
Oznake: Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik B5, Ultra
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i velikog asortimana notesa ULTRA moderna je i inovativna, izrađena od vrhunskog materijala eko kože. Ova kolekcija nudi odličan izbor atraktivnih boja, što omogućava izraživanje individualnosti i stila. Savršenog dizajna, ovi proizvodi su funkcionalni i prilagodljivi, idealni za svakodnevno korišćenje, bilo da se radi o poslovnim sastancima ili kreativnom radu. Kolekcija ULTRA donosi spoj sofisticiranosti i praktičnosti, čineći svaki trenutak organizacije inspirativnijim i elegantnijim.
Elegantni rokovnik B5 formata izrađen je od eko kože koji se ističe sa neobičnom aplikacijom na korici. Dostupan je u velikom izboru boja, što ga čini savršenim dodatkom za svaki stil. Unutrašnji knjižni blok napravljen je od finog šamoa papira i uključuje kartu Evrope na 16 strana, pružajući dodatnu funkcionalnost i inspiraciju. Upakovan je u sofisticiranu crnu poklon omotnicu, što ga čini idealnim poklonom za poslovne partnere, prijatelje ili kolege. Rokovnik koji savršeno spaja eleganciju i praktičnost.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Notes sa magnetnim preklopom A5
134.876 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget ULTRA Notes sa lastišem B5
134.214 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Notes sa lastišem A5
134.216 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta













