Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / Ultra / ULTRA Notes sa magnetnim preklopom A5
ULTRA Notes sa magnetnim preklopom A5
| Kolekcija | ULTRA |
|---|---|
| Artikal | Notes sa magnetnim preklopom A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 140 mm • 210 mm |
| Dimenzija bloka | 125 mm • 205 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 250 |
| Neto težina | 0,370 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/15 |
| Dimenzija transportne kutije | 425 mm • 230 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 6,8 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 134.876
Kategorije: Poslovna galanterija, Ultra
Oznake: Notes sa magnetnim preklopom, Notes sa magnetnim preklopom A5, Poslovna galanterija, Ultra
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i velikog asortimana notesa ULTRA moderna je i inovativna, izrađena od vrhunskog materijala eko kože. Ova kolekcija nudi odličan izbor atraktivnih boja, što omogućava izraživanje individualnosti i stila. Savršenog dizajna, ovi proizvodi su funkcionalni i prilagodljivi, idealni za svakodnevno korišćenje, bilo da se radi o poslovnim sastancima ili kreativnom radu. Kolekcija ULTRA donosi spoj sofisticiranosti i praktičnosti, čineći svaki trenutak organizacije inspirativnijim i elegantnijim.
Notes A5 sa magnetnim preklopom predstavlja savršen spoj elegancije i neobičnosti. Njegov atraktivan dizajn čini ga prelepim artiklom za svakodnvenu upotrebu. Unutrašnjost sadrži praktičan džep i prostor za olovku, što povećava funkcionalnost. Blok izrađan od finog šamoa papira, pruža odličnu podlogu za pisanje. Upakovan u elegantnu crnu kutiju, ovaj notes je idealan poklon za sve koji cene kombinaciju stila i praktičnosti.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Notes sa lastišem A5
134.216 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Rokovnik B5
134.204 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget ULTRA Notes sa lastišem B5
134.214 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta













