Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ULTRA Notes A5
TREND Notes sa lastišem A5
395,00 RSD
ULTRA Notes sa magnetnim preklopom A5
880,00 RSD
ULTRA Notes A5
| Kolekcija | ULTRA |
|---|---|
| Artikal | Notes A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 150 mm • 210 mm |
| Dimenzija bloka | 123 mm • 205 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 220 |
| Neto težina | 0,340 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/15 |
| Dimenzija transportne kutije | 425 mm • 230 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 7,0 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 134.816
Kategorije: Notesi, Poslovna galanterija, Ultra
Oznake: Notes, Notes A5, Poslovna galanterija, Ultra
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i velikog asortimana notesa ULTRA moderna je i inovativna, izrađena od vrhunskog materijala eko kože. Ova kolekcija nudi odličan izbor atraktivnih boja, što omogućava izraživanje individualnosti i stila. Savršenog dizajna, ovi proizvodi su funkcionalni i prilagodljivi, idealni za svakodnevno korišćenje, bilo da se radi o poslovnim sastancima ili kreativnom radu. Kolekcija ULTRA donosi spoj sofisticiranosti i praktičnosti, čineći svaki trenutak organizacije inspirativnijim i elegantnijim.
Notes neobičnog i atraktivnog izgleda sa prošivenom koricom koja mu daje posebni šarm. Unutrašnjost sadrži praktičan džep za odlaganje manjih papira, dok blok od šamoa papira osigurava kvalitetnu podlogu za pisanje. Prostor za olovku dodatno povećava njegovu funkcionalnost. Upakovan u elegantnu kutiju crne boje, notes je savršen poklon za sve koji žele spojiti stil i praktičnost u svakodnvenom radu.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Notes sa lastišem A5
134.216 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Rokovnik B5
134.204 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget ULTRA Notes sa lastišem B5
134.214 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta













