Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / TREND Notes sa lastišem A5
TREND Notes sa lastišem A5
| Kolekcija | TREND |
|---|---|
| Artikal | Notes sa lastišem A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 150 mm • 210 mm |
| Dimenzija bloka | 143 mm • 205 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 192 |
| Neto težina | 0,300 kg |
| Pakovanje | transparentna kesa |
| Transportno pakovanje | 1/30 |
| Dimenzija transportne kutije | 425 mm • 300 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 9,3 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 136.216
Kategorije: Notesi, Poslovna galanterija, Trend
Oznake: Notes sa lastišem, Notes sa lastišem A5, Poslovna galanterija, Poslovna galanterija notes sa lastišem A5, Trend
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
TREND kolekcija agendi, notesa i rokovnika, izrađenih od visokokvalitetne eko kože koja kombinuje održivost i moderni dizajn. Svaki komad u ovoj kolekciji predstavlja ručni rad, pažljivo oblikovan da zadovoljni potrebe savremenih profesionalaca. Artikli elegantnih linija i modernih boja predstavljaju savršeni dodatak za svaki radni prostor, dok prostrani unutrašnji dizajn omogućava organizaciju Vaših misli i zadataka.
Praktičan notes A5 izrađen je od eko kože, što ga čini ekološkim izborom bez kompromisa na stilu. Sa lastišem koji omogućava sigurno zatvaranje, savršen je za svakodneveno korišćenje. Unutrašnji blok od finog šamoa papira, pruža odličnu podlogu za pisanje, skiciranje ili beleške. Kompaktan i lako prenosiv, notes je idealan za studente, profesionalce i sve koji žele imati svoje misli organizovane na dohvat ruke.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5 ELEGANCE
136.505 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
136.506 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5
136.307 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Notes A5
136.509 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Rokovnik B5
136.204 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna














