Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / TREND Notes sa magnetnim preklopom A5
TREND Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
1.595,00 RSD
TREND Notes sa lastišem A5
395,00 RSD
TREND Notes sa magnetnim preklopom A5
| Kolekcija | TREND |
|---|---|
| Artikal | Notes sa magnetnim preklopom A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 160 mm • 210 mm |
| Dimenzija bloka | 143 mm • 205 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 192 |
| Neto težina | 0,330 kg |
| Pakovanje | transparentna kesa |
| Transportno pakovanje | 1/30 |
| Dimenzija transportne kutije | 395 mm • 260 mm • 230 mm |
| Bruto težina kutije | 10,5 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 136.846
Kategorije: Notesi, Poslovna galanterija, Trend
Oznake: Notes sa magnetnim preklopom, Notes sa magnetnim preklopom A5, Poslovna galanterija, Trend
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
TREND kolekcija agendi, notesa i rokovnika, izrađenih od visokokvalitetne eko kože koja kombinuje održivost i moderni dizajn. Svaki komad u ovoj kolekciji predstavlja ručni rad, pažljivo oblikovan da zadovoljni potrebe savremenih profesionalaca. Artikli elegantnih linija i modernih boja predstavljaju savršeni dodatak za svaki radni prostor, dok prostrani unutrašnji dizajn omogućava organizaciju Vaših misli i zadataka.
Moderan i neobičan notes u formatu A5 savršen je za sve koji žele da kombinuju stil i funkcionalnost. Magnetni preklop omogućava lako otvaranje i zatvaranje uz sofisticirani izgled i praktičnost. Unutrašnjost sadrži kvalitetne stranice koje su idealne za pisanje, skiciranje ili planiranje. Savršen je dodatak za svakodnevnu upotrebu ili poklon za kreativne osobe.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Notes A5
136.509 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Rokovnik B5
136.204 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5 ELEGANCE
136.505 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5
136.307 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
136.506 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna














