Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / TREND Agenda sa mehanizmom A5 ELEGANCE
TREND Agenda sa mehanizmom A5 ELEGANCE
| Kolekcija | TREND |
|---|---|
| Artikal | Agenda sa mehanizmom A5 ELEGANCE |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 181 mm • 232 mm |
| Dimenzija bloka | 145 mm • 210 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 270 |
| Neto težina | 0,603 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/10 |
| Dimenzija transportne kutije | 385 mm • 270 mm • 210 mm |
| Bruto težina kutije | 7,3 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 136.505
Kategorije: Agende, Agende sa niklovanim mehanizmom, Poslovna galanterija, Trend
Oznake: Agenda sa mehanizmom, Agenda sa mehanizmom A5, Agenda sa mehanizmom A5 ELEGANCE, Poslovna galanterija, Trend
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
TREND kolekcija agendi, notesa i rokovnika, izrađenih od visokokvalitetne eko kože koja kombinuje održivost i moderni dizajn. Svaki komad u ovoj kolekciji predstavlja ručni rad, pažljivo oblikovan da zadovoljni potrebe savremenih profesionalaca. Artikli elegantnih linija i modernih boja predstavljaju savršeni dodatak za svaki radni prostor, dok prostrani unutrašnji dizajn omogućava organizaciju Vaših misli i zadataka.
Agenda sa mehanizmom ELEGANCE ističe se izuzetnim kvalitetom materijala, koji u kombinaciji sa niklovanim mehanizmom i finim šamoa papirom doprinosi posebnosti naše poslovne galanterije. Korica se sigurno zatvara niklovanim mehanizmom a unutrašnjost sadrži praktičan džep za odlaganje važnih dokumenata. Upakovana u elegantnu crnu poklon kutiju, ova agenda predstavlja savršen poklon za profesionalce koji cene sofisticiranost i funkcionalnost. Idealna je za organizaciju poslovnih obaveze uz dozu stila.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Rokovnik B5
136.204 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5
136.307 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Notes A5
136.509 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Notes sa lastišem A5
136.216 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
136.506 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna














