Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ULTRA Notes sa lastišem B5
ULTRA Notes sa magnetnim preklopom A5
880,00 RSD
ULTRA Notes sa lastišem A5
380,00 RSD
ULTRA Notes sa lastišem B5
| Kolekcija | ULTRA |
|---|---|
| Artikal | Notes sa lastišem B5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | B5 |
| Dimenzija korice | 175 mm • 245 mm |
| Dimenzija bloka | 165 mm • 235 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 192 |
| Neto težina | 0,390 kg |
| Pakovanje | transparentna kesa |
| Transportno pakovanje | 1/25 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 265 mm • 180 mm |
| Bruto težina kutije | 10,0 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 134.214
Kategorije: Notesi, Poslovna galanterija, Ultra
Oznake: Notes sa lastišem, Notes sa lastišem B5, Poslovna galanterija, Poslovna galanterija notes sa lastišem B5, Ultra
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i velikog asortimana notesa ULTRA moderna je i inovativna, izrađena od vrhunskog materijala eko kože. Ova kolekcija nudi odličan izbor atraktivnih boja, što omogućava izraživanje individualnosti i stila. Savršenog dizajna, ovi proizvodi su funkcionalni i prilagodljivi, idealni za svakodnevno korišćenje, bilo da se radi o poslovnim sastancima ili kreativnom radu. Kolekcija ULTRA donosi spoj sofisticiranosti i praktičnosti, čineći svaki trenutak organizacije inspirativnijim i elegantnijim.
Praktičan notes B5 izrađen je od eko kože, što ga čini ekološkim izborom bez kompromisa na stilu. Sa lastišem koji omogućava sigurno zatvaranje, savršen je za svakodneveno korišćenje. Unutrašnji blok od finog šamoa papira, pruža odličnu podlogu za pisanje, skiciranje ili beleške. Kompaktan i lako prenosiv, notes je idealan za studente, profesionalce i sve koji žele imati svoje misli organizovane na dohvat ruke.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Rokovnik B5
134.204 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Notes A5
134.816 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta
ULTRA Notes sa lastišem A5
134.216 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
crna
crvena
siva
sky blue
teget
žuta












