Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / NOVASKIN Rokovnik B5
NOVASKIN Rokovnik B5
| Kolekcija | NOVASKIN |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik B5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | B5 |
| Dimenzija korice | 175 mm • 245 mm |
| Dimenzija bloka | 165 mm • 235 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,560 kg |
| Pakovanje | crna omotnica |
| Transportno pakovanje | 1/16 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 255 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 10,3 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 102.204
Kategorije: Novaskin, Poslovna galanterija, Rokovnici
Oznake: Novaskin, Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik B5
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, notesa i mapa NOVASKIN predstavlja vanvremensku eleganciju koja nikada ne izazi iz mode. Izrađena od vrhunske eko kože, koja vrlo nalikuje pravoj koži, ova kolekcija predstavlja premium kvalitet artikala ručno izrađenih sa posebno pažnjom na detalje. Raspoloživa u više klasičnih boja, NOVASKIN se savršeno uklapa u svaki poslovan ili personalni stil. Kolekcija donosi sofisticiranost i funkcionalnost, čineći idealni izbor za sve koji žele da spoje stil i kvalitet u svakodnevnom životu.
Elegantni rokovnik B5 formata izrađen je od eko kože sa prošivenom koricom dostupan je u velikom izboru boja, što ga čini savršenim dodatkom za svaki stil. Unutrašnji knjižni blok napravljen je od finog šamoa papira i uključuje kartu Evrope na 16 strana, pružajući dodatnu funkcionalnost i inspiraciju. Upakovan je u sofisticiranu crnu poklon omotnicu, što ga čini idealnim poklonom za poslovne partnere, prijatelje ili kolege. Rokovnik koji savršeno spaja eleganciju i praktičnost.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
bordo
crna
teget NOVASKIN Rokovnik 2026
102.202 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
bordo
crna
teget NOVASKIN Mapa za sto
102.010 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom A4
102.302 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom A5
102.306 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
cognac
crna
crvena
kelly green
teget NOVASKIN Agenda B5 EXCLUSIVE
102.504 Ulogujte se da vidite cenu
crna
teget NOVASKIN Agenda sa mehanizmom 2027
102.305 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
crna
crvena
kelly green
teget NOVASKIN Agenda sa mehanizmom A5
102.307 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
cognac
crna
crvena
kelly green
teget NOVASKIN Agenda sa mehanizmom A5 STANDARD
102.607 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget
















