Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
ALICANTE Rokovnik 2026
815,00 RSD
ALICANTE Agenda sa mehanizmom B6
615,00 RSD
ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5
| Kolekcija | ALICANTE |
|---|---|
| Artikal | Agenda sa mehanizmom A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 180 mm • 235 mm |
| Dimenzija bloka | 145 mm • 210 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 290 |
| Neto težina | 0,590 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/10 |
| Dimenzija transportne kutije | 380 mm • 250 mm • 220 mm |
| Bruto težina kutije | 7,2 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 101.307
Kategorije: Agende, Agende sa niklovanim mehanizmom, Alicante, Poslovna galanterija
Oznake: Agenda sa mehanizmom, Agenda sa mehanizmom A5, Alicante, Poslovna galanterija, Poslovna galanterija agenda sa mehanizmom A5
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, rokovnika, notesa i mapa, ALICANTE, osmišljena je za ljubitelje čistih linija i jednostavnog dizajna. Izrađeni od eko kože visokog kvaliteta, svaki komad komad je ručno rađen i odražava savršenu ravnotežu funkcionalnosti i estetike. Idealni su za svakodnevno korišćenje, omogućavajući da ostanete organizovani uz stil koji inspiriše.
Agenda sa mehanizmom A5 predstavlja savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti. Korica je prošivena i sa dekorativnom šnalom, dok unutrašnjost sadrži dva praktična džepa za odlaganje važnih dokumenata ili kartica. Niklovani mehanizam osigurava dugotrajnost i lakoću korišćenja a blok od šamoa papira pruža savršenu podlogu za pisanje. Agenda je upakovana u elegantnu crnu kutiju, što je čini idealnim poklonom za poslovne partnere ili drage osobe. Ova agenda će zadovoljiti sve vaše potrebe u organizaciji uz dozu sofisticiranosti.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku A5
101.806 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa prostorom za olovku B5
101.804 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A5 SUPERIOR
101.506 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
crna
crvena
teget ALICANTE Mapa za sto
101.010 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
teget ALICANTE Rokovnik 2026
101.202 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Agenda sa mehanizmom A6
101.309 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.507 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes sa magnetnim preklopom A5
101.826 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Rokovnik B5
101.204 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget ALICANTE Notes A5
101.815 Ulogujte se da vidite cenu
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget



















