Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ARIZONA Stoni planer
ARIZONA Rokovnik B6
220,00 RSD Originalna cena je bila: 220,00 RSD.129,00 RSDTrenutna cena je: 129,00 RSD.
ENOVA CAPRI set kofera 3/1
9.250,00 RSD
ARIZONA Stoni planer
| Kolekcija | ARIZONA |
|---|---|
| Artikal | Stoni planer |
| Materijal | knjigovezački materijal |
| Dimenzija korice | 300 mm • 155 mm |
| Dimenzija bloka | 295 mm • 120 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 110 |
| Neto težina | 0,300 kg |
| Pakovanje | – |
| Transportno pakovanje | 1/20 |
| Dimenzija transportne kutije | 380 mm • 250 mm • 220 mm |
| Bruto težina kutije | 6,5 kg |
| Preporučena štampa | Otisak folijom, sito štampa, digitalna štampa |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 144.301
Kategorije: Arizona, Mape za sto i planeri, Planeri, Poslovna galanterija
Oznake: Arizona, Planer, Poslovna galanterija, Stoni planer
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i planera ARIZONA izrađena je od knjigovezačkog materijala, koje donosi jedinstven i moderan izgled. Sa matnim nijansama i preciznim, ravnim linijama, ovi proizvodi odišu elegancijom i sofisticiranošću. Savršeni su za svakodnvenu upotrebu, bilo u poslovnom ili kreativnom okruženju, pružajući čvrstinu i dugotrajnost. Kolekcija ARIZONA je spoj funkcionalnosti i stila, idealna za sve koji traže kvalitetne i estetski privlačne artikle.
Stoni planer pruža sofisticiran i kvalitetan izgled. Unutrašnji knjižni blok od šamoa papira povezan je spiralom, omogućavajući lako okretanje stranica. Idealno je rešenje za organizaciju svakodnevnih obaveza, planiranje projekata i praćenje važnih datuma. Planer kombinuje eleganciju i praktičnost, savršen za vaš radni prostor.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik B5
144.204 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik 2026
144.202 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik B6
144.207 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget












