Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ARIZONA Rokovnik 2026
ARIZONA Rokovnik A5
305,00 RSD Originalna cena je bila: 305,00 RSD.179,00 RSDTrenutna cena je: 179,00 RSD.
ARIZONA Rokovnik B6
220,00 RSD Originalna cena je bila: 220,00 RSD.129,00 RSDTrenutna cena je: 129,00 RSD.
ARIZONA Rokovnik 2026
| Kolekcija | ARIZONA |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik 2026 |
| Materijal | knjigovezački materijal |
| Format | 2026 |
| Dimenzija korice | 200 mm • 275 mm |
| Dimenzija bloka | 190 mm • 265 mm |
| Papir | Ofsetni beli 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,68 kg |
| Pakovanje | – |
| Transportno pakovanje | 1/16 |
| Dimenzija transportne kutije | 410 mm • 280 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 11,0 kg |
| Preporučena štampa | Otisak folijom, sito štampa, digitalna štampa |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 144.202
Kategorije: Arizona, Poslovna galanterija, Rokovnici
Oznake: Arizona, Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik 2026
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i planera ARIZONA izrađena je od knjigovezačkog materijala, koje donosi jedinstven i moderan izgled. Sa matnim nijansama i preciznim, ravnim linijama, ovi proizvodi odišu elegancijom i sofisticiranošću. Savršeni su za svakodnvenu upotrebu, bilo u poslovnom ili kreativnom okruženju, pružajući čvrstinu i dugotrajnost. Kolekcija ARIZONA je spoj funkcionalnosti i stila, idealna za sve koji traže kvalitetne i estetski privlačne artikle.
Rokovnik 2026 formata izrađen je od ofsetnog belog papira, što osigurava glatku podlogu za pisanje. Njegov moderan dizajn uključuje kartu Evrope na dve strane, pružajući korisne informacije i dodatnu inspiraciju. savršen za svakodnevne beleške, planiranje ili skiciranje, čineći ga idealnim dodatkom za studente i profesionalce. Ovaj rokovnik spaja funkcionalnost i estetiku, pružajući vam sve što vam je potrebno za organizaciju i kreativnost.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
crna
crvena
tamno siva
teget ARIZONA Stoni planer
144.301 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik A5
144.206 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik B5
144.204 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget












