Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ARIZONA Rokovnik A5
ARIZONA Rokovnik B5
355,00 RSD Originalna cena je bila: 355,00 RSD.210,00 RSDTrenutna cena je: 210,00 RSD.
ARIZONA Rokovnik 2026
490,00 RSD Originalna cena je bila: 490,00 RSD.290,00 RSDTrenutna cena je: 290,00 RSD.
ARIZONA Rokovnik A5
| Kolekcija | ARIZONA |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik A5 |
| Materijal | knjigovezački materijal |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 154 mm • 208 mm |
| Dimenzija bloka | 146 mm • 205 mm |
| Papir | Ofsetni beli 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,402 kg |
| Pakovanje | – |
| Transportno pakovanje | 1/30 |
| Dimenzija transportne kutije | 470 mm • 220 mm • 235 mm |
| Bruto težina kutije | 12,5 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 144.206
Kategorije: Arizona, Poslovna galanterija, Rokovnici
Oznake: Arizona, Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik A5
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i planera ARIZONA izrađena je od knjigovezačkog materijala, koje donosi jedinstven i moderan izgled. Sa matnim nijansama i preciznim, ravnim linijama, ovi proizvodi odišu elegancijom i sofisticiranošću. Savršeni su za svakodnvenu upotrebu, bilo u poslovnom ili kreativnom okruženju, pružajući čvrstinu i dugotrajnost. Kolekcija ARIZONA je spoj funkcionalnosti i stila, idealna za sve koji traže kvalitetne i estetski privlačne artikle.
Rokovnik B5 formata izrađen je od ofsetnog belog papira, što osigurava glatku podlogu za pisanje. Njegov moderan dizajn uključuje kartu Evrope na dve strane, pružajući korisne informacije i dodatnu inspiraciju. savršen za svakodnevne beleške, planiranje ili skiciranje, čineći ga idealnim dodatkom za studente i profesionalce. Ovaj rokovnik spaja funkcionalnost i estetiku, pružajući vam sve što vam je potrebno za organizaciju i kreativnost.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
crna
crvena
tamno siva
teget ARIZONA Stoni planer
144.301 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik B5
144.204 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik B6
144.207 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
tamno siva
teget












