Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / NOVASKIN Agenda B5 EXCLUSIVE
ALICANTE Mapa za sto
1.735,00 RSD
NOVASKIN Agenda sa mehanizmom A5
1.075,00 RSD
NOVASKIN Agenda B5 EXCLUSIVE
| Kolekcija | NOVASKIN |
|---|---|
| Artikal | Agenda B5 EXCLUSIVE |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | B5 |
| Dimenzija korice | 185 mm • 240 mm |
| Dimenzija bloka | 165 mm • 235 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 224 |
| Neto težina | 0,635 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/10 |
| Dimenzija transportne kutije | 380 mm • 300 mm • 250 mm |
| Bruto težina kutije | 8,0 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 102.504
Kategorije: Agende, Agende EXCLUSIVE, Novaskin, Poslovna galanterija
Oznake: Agenda, Agenda B5, Agenda B5 EXCLUSIVE, Novaskin, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, notesa i mapa NOVASKIN predstavlja vanvremensku eleganciju koja nikada ne izazi iz mode. Izrađena od vrhunske eko kože, koja vrlo nalikuje pravoj koži, ova kolekcija predstavlja premium kvalitet artikala ručno izrađenih sa posebno pažnjom na detalje. Raspoloživa u više klasičnih boja, NOVASKIN se savršeno uklapa u svaki poslovan ili personalni stil. Kolekcija donosi sofisticiranost i funkcionalnost, čineći idealni izbor za sve koji žele da spoje stil i kvalitet u svakodnevnom životu.
Agenda EXCLUSIVE izrađena je od izuzetnog kvalitetnog materijala sa knjižnim blokom od finog šamoa papira koji uključuje prostor za olovku. Duple korice sa magnetnim preklopom pružaju sigurnost i stil, dok unutrašnji deo prednje korice sadrži pet mesta za kartice, što dodatno povećava praktičnost. Ovaj odličan artikal savršen je za organizaciju svakodnevnih obaveza i čuvanje važnih informacija. Upakovana u elegantnu crnu kutiju, agenda EXCLUSIVE idealna je kao poklon ili kao dodatak vašem poslovnom stilu.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom B5
102.304 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Rokovnik 2026
102.202 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
crna
crvena
kelly green
teget NOVASKIN Rokovnik B5
102.204 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
bordo
crna
teget NOVASKIN Mapa za sto
102.010 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom A5
102.306 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom A4
102.302 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
crna
crvena
kelly green
teget NOVASKIN Agenda sa mehanizmom A5
102.307 Ulogujte se da vidite cenu
crna
teget NOVASKIN Agenda sa mehanizmom 2027
102.305 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
cognac
crna
crvena
kelly green
teget


















