Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / SPECIAL MIX LUX Rokovnik 2026
SPECIAL MIX Rokovnik A5
250,00 RSD Originalna cena je bila: 250,00 RSD.149,00 RSDTrenutna cena je: 149,00 RSD.
SPECIAL MIX LUX Rokovnik A5
305,00 RSD Originalna cena je bila: 305,00 RSD.179,00 RSDTrenutna cena je: 179,00 RSD.
SPECIAL MIX LUX Rokovnik 2026
| Kolekcija | SPECIAL MIX |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik 2026 |
| Materijal | mix različitih materijala eko kože |
| Format | 2026 |
| Dimenzija korice | 200 mm • 275 mm |
| Dimenzija bloka | 190 mm • 265 mm |
| Papir | Ofsetni beli 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,720 kg |
| Transportno pakovanje | 1/16 |
| Dimenzija transportne kutije | 410 mm • 280 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 12,5 kg |
| Preporučena štampa | Suvi žig, otisak folijom, laserska gravura, sito štampa |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 140.202.9
Kategorije: Poslovna galanterija, Rokovnici, Special mix
Oznake: Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik 2026, Special mix
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika SPECIAL MIX je jedinstvena i inovativna, izrađena od različitih materijala eko kože. Ova kolekcija koristi kombinacije raznih materijala, omogućavajući da u jednu transportnu kutiju budu upakovani rokovnici sa različitim dizajnima i teksturama. Ova raznovrsnost čini kolekciju idealnu za maloprodaje, pružajući kupcima širok spektar opcija i stilova. SPECIAL MIX donosi kreativnost i fleksibilnost, savršeno se prilagođavajući potrebama tržišta i ekološkim standardima.
Rokovnik 2026 formata izrađen je od ofsetnog belog papira, što osigurava glatku podlogu za pisanje. Njegov moderan dizajn uključuje kartu Evrope na dve strane, pružajući korisne informacije i dodatnu inspiraciju. savršen za svakodnevne beleške, planiranje ili skiciranje, čineći ga idealnim dodatkom za studente i profesionalce. Ovaj rokovnik spaja funkcionalnost i estetiku, pružajući vam sve što vam je potrebno za organizaciju i kreativnost.
U istom stilu…
mix različitih boja SPECIAL MIX Rokovnik B5
140.204.0 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX Rokovnik B6
140.207.0 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX LUX Rokovnik A5
140.206.9 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX Rokovnik A5
140.206.0 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja













