Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / ARIZONA Rokovnik B6
ARIZONA Rokovnik 2026
490,00 RSD Originalna cena je bila: 490,00 RSD.290,00 RSDTrenutna cena je: 290,00 RSD.
ARIZONA Stoni planer
470,00 RSD Originalna cena je bila: 470,00 RSD.280,00 RSDTrenutna cena je: 280,00 RSD.
ARIZONA Rokovnik B6
| Kolekcija | ARIZONA |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik B6 |
| Materijal | knjigovezački materijal |
| Format | B6 |
| Dimenzija korice | 120 mm • 165 mm |
| Dimenzija bloka | 110 mm • 160 mm |
| Papir | Ofsetni beli 80 g/m2 |
| Obim strana | 224 |
| Neto težina | 0,240 kg |
| Pakovanje | – |
| Transportno pakovanje | 1/32 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 255 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 8,200 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 144.207
Kategorije: Arizona, Poslovna galanterija, Rokovnici
Oznake: Arizona, Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik B6
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika i planera ARIZONA izrađena je od knjigovezačkog materijala, koje donosi jedinstven i moderan izgled. Sa matnim nijansama i preciznim, ravnim linijama, ovi proizvodi odišu elegancijom i sofisticiranošću. Savršeni su za svakodnvenu upotrebu, bilo u poslovnom ili kreativnom okruženju, pružajući čvrstinu i dugotrajnost. Kolekcija ARIZONA je spoj funkcionalnosti i stila, idealna za sve koji traže kvalitetne i estetski privlačne artikle.
Rokovnik B6 formata izrađen od ofsetnog belog papira, što osigurava glatku podlogu za pisanje. Moderan je i kompaktan, savršen za nošenje u torbi ili rancu. Idealan je za svakodnevne beleške, planiranje ili skiciranje, čineći ga savršenim izborom za studente i profesionalce. Ovaj rokovnik spaja funkcionalnost i estetiku, pružajući vam sve što je potrebno za organizaciju i kreativnost u pokretu.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
crna
crvena
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik 2026
144.202 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik B5
144.204 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
crvena
siva
tamno siva
teget ARIZONA Rokovnik A5
144.206 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
tamno siva
teget












