Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / Knjižni blok za agendu A6
Knjižni blok za agendu B6
185,00 RSD
Knjižni blok za agendu 302 - A4
350,00 RSD
Knjižni blok za agendu A6
| Kolekcija | KNJIŽNI BLOKOVI |
|---|---|
| Artikal | Knjižni blok za agendu A6 |
| Pakovanje | termoskupljajuća folija |
| Format | A6 |
| Dimenzija bloka | 85 mm • 125 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 190 |
| Neto težina | 0,085 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 100.309.00
Kategorije: Blokovi, Knjižni blokovi, Poslovna galanterija
Oznake: Agenda sa mehanizmom A6, Blokovi, Knjižni blok, Knjižni blok A6, Knjižni blokovi, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
U istom stilu…
apple green
bordo
crna
crvena
kelly green
narandžasta
teget









