Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / SPECIAL MIX Rokovnik B6
SPECIAL MIX LUX Rokovnik A5
305,00 RSD Originalna cena je bila: 305,00 RSD.179,00 RSDTrenutna cena je: 179,00 RSD.
ROLL ROAD FLEX set kofera 3/1
13.980,00 RSD
SPECIAL MIX Rokovnik B6
| Kolekcija | SPECIAL MIX |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik B6 |
| Materijal | mix različitih knjigovezačkih materijala |
| Format | B6 |
| Dimenzija korice | 120 mm • 165 mm |
| Dimenzija bloka | 110 mm • 160 mm |
| Papir | Ofsetni beli 80 g/m2 |
| Obim strana | 224 |
| Neto težina | 0,250 kg |
| Transportno pakovanje | 1/32 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 260 mm • 180 mm |
| Bruto težina kutije | 8,500 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 140.207.0
Kategorije: Poslovna galanterija, Rokovnici, Special mix
Oznake: Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik B6, Special mix
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika SPECIAL MIX je jedinstvena i inovativna, izrađena od različitih materijala koji se savršeno kombinuju. Ova kolekcija koristi kombinacije raznih knjihovezačkih materijala, omogućavajući da u jednu transportnu kutiju budu upakovani rokovnici sa različitim koricama. Ova raznovrsnost čini kolekciju idealnu za maloprodaje, pružajući kupcima širok spektar opcija i stilova. SPECIAL MIX donosi kreativnost i fleksibilnost, savršeno se prilagođavajući potrebama tržišta.
Rokovnik B6 formata izrađen od ofsetnog belog papira, što osigurava glatku podlogu za pisanje. Moderan je i kompaktan, savršen za nošenje u torbi ili rancu. Idealan je za svakodnevne beleške, planiranje ili skiciranje, čineći ga savršenim izborom za studente i profesionalce. Ovaj rokovnik spaja funkcionalnost i estetiku, pružajući vam sve što je potrebno za organizaciju i kreativnost u pokretu.
U istom stilu…
mix različitih boja SPECIAL MIX LUX Rokovnik 2026
140.202.9 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX Rokovnik B5
140.204.0 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX LUX Rokovnik B5
140.204.9 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX LUX Rokovnik A5
140.206.9 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja













