Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / SPECIAL MIX Rokovnik A5
SPECIAL MIX LUX Rokovnik B5
389,00 RSD Originalna cena je bila: 389,00 RSD.229,00 RSDTrenutna cena je: 229,00 RSD.
SPECIAL MIX LUX Rokovnik 2026
420,00 RSD Originalna cena je bila: 420,00 RSD.249,00 RSDTrenutna cena je: 249,00 RSD.
SPECIAL MIX Rokovnik A5
| Kolekcija | SPECIAL MIX |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik A5 |
| Materijal | mix različitih knjigovezačkih materijala |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 154 mm • 208 mm |
| Dimenzija bloka | 146 mm • 205 mm |
| Papir | Ofsetni beli 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,400 kg |
| Transportno pakovanje | 1/30 |
| Dimenzija transportne kutije | 465 mm • 220 mm • 235 mm |
| Bruto težina kutije | 12,5 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 140.206.0
Kategorije: Poslovna galanterija, Rokovnici, Special mix
Oznake: Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik A5, Special mix
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija rokovnika SPECIAL MIX je jedinstvena i inovativna, izrađena od različitih materijala koji se savršeno kombinuju. Ova kolekcija koristi kombinacije raznih knjihovezačkih materijala, omogućavajući da u jednu transportnu kutiju budu upakovani rokovnici sa različitim koricama. Ova raznovrsnost čini kolekciju idealnu za maloprodaje, pružajući kupcima širok spektar opcija i stilova. SPECIAL MIX donosi kreativnost i fleksibilnost, savršeno se prilagođavajući potrebama tržišta.
Rokovnik A5 formata izrađen je od ofsetnog belog papira, što osigurava glatku podlogu za pisanje. Njegov moderan dizajn uključuje kartu Evrope na dve strane, pružajući korisne informacije i dodatnu inspiraciju. savršen za svakodnevne beleške, planiranje ili skiciranje, čineći ga idealnim dodatkom za studente i profesionalce. Ovaj rokovnik spaja funkcionalnost i estetiku, pružajući vam sve što vam je potrebno za organizaciju i kreativnost.
U istom stilu…
mix različitih boja SPECIAL MIX Rokovnik B5
140.204.0 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX Rokovnik B6
140.207.0 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja SPECIAL MIX LUX Rokovnik A5
140.206.9 Ulogujte se da vidite cenu
mix različitih boja












