Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / TREND Rokovnik B5
TREND Rokovnik B5
| Kolekcija | TREND |
|---|---|
| Artikal | Rokovnik B5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | B5 |
| Dimenzija korice | 175 mm • 245 mm |
| Dimenzija bloka | 165 mm • 235 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 244 |
| Neto težina | 0,560 kg |
| Pakovanje | crna omotnica |
| Transportno pakovanje | 1/16 |
| Dimenzija transportne kutije | 360 mm • 255 mm • 175 mm |
| Bruto težina kutije | 10,3 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 136.204
Kategorije: Poslovna galanterija, Rokovnici, Trend
Oznake: Poslovna galanterija, rokovnik, Rokovnik B5, Trend
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
TREND kolekcija agendi, notesa i rokovnika, izrađenih od visokokvalitetne eko kože koja kombinuje održivost i moderni dizajn. Svaki komad u ovoj kolekciji predstavlja ručni rad, pažljivo oblikovan da zadovoljni potrebe savremenih profesionalaca. Artikli elegantnih linija i modernih boja predstavljaju savršeni dodatak za svaki radni prostor, dok prostrani unutrašnji dizajn omogućava organizaciju Vaših misli i zadataka.
Elegantni rokovnik B5 formata izrađen je od eko kože sa prošivenom koricom koja se ističe dekorativnom šnalom. Dostupan je u velikom izboru boja, što ga čini savršenim dodatkom za svaki stil. Unutrašnji knjižni blok napravljen je od finog šamoa papira i uključuje kartu Evrope na 16 strana, pružajući dodatnu funkcionalnost i inspiraciju. Upakovan je u sofisticiranu crnu poklon omotnicu, što ga čini idealnim poklonom za poslovne partnere, prijatelje ili kolege. Rokovnik koji savršeno spaja eleganciju i praktičnost.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5 ELEGANCE
136.505 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Agenda sa mehanizmom A5
136.307 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Notes A5
136.509 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Notes sa magnetnim preklopom A5
136.846 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna TREND Notes sa lastišem A5
136.216 Ulogujte se da vidite cenu
crna
crvena
siva
teget
tirkizna















