Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / NOVASKIN Agenda sa mehanizmom A5
NOVASKIN Agenda B5 EXCLUSIVE
1.595,00 RSD
NOVASKIN Agenda sa mehanizmom 2027
1.535,00 RSD
NOVASKIN Agenda sa mehanizmom A5
| Kolekcija | NOVASKIN |
|---|---|
| Artikal | Agenda sa mehanizmom A5 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Format | A5 |
| Dimenzija korice | 180 mm • 235 mm |
| Dimenzija bloka | 145 mm • 210 mm |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 290 |
| Neto težina | 0,590 kg |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Transportno pakovanje | 1/10 |
| Dimenzija transportne kutije | 380 mm • 250 mm • 220 mm |
| Bruto težina kutije | 7,2 kg |
| Preporučena štampa | Suvi žig, otisak folijom, laserska gravura, sito štampa |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 102.307
Kategorije: Agende, Agende sa niklovanim mehanizmom, Novaskin, Poslovna galanterija
Oznake: Agenda sa mehanizmom, Agenda sa mehanizmom A5, Novaskin, Poslovna galanterija, Poslovna galanterija agenda sa mehanizmom A5
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
Opis
Kolekcija agendi, notesa i mapa NOVASKIN predstavlja vanvremensku eleganciju koja nikada ne izazi iz mode. Izrađena od vrhunske eko kože, koja vrlo nalikuje pravoj koži, ova kolekcija predstavlja premium kvalitet artikala ručno izrađenih sa posebno pažnjom na detalje. Raspoloživa u više klasičnih boja, NOVASKIN se savršeno uklapa u svaki poslovan ili personalni stil. Kolekcija donosi sofisticiranost i funkcionalnost, čineći idealni izbor za sve koji žele da spoje stil i kvalitet u svakodnevnom životu.
Agenda sa mehanizmom A5 predstavlja savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti. Korica je prošivena i sa dekorativnom šnalom, dok unutrašnjost sadrži dva praktična džepa za odlaganje važnih dokumenata ili kartica. Niklovani mehanizam osigurava dugotrajnost i lakoću korišćenja a blok od šamoa papira pruža savršenu podlogu za pisanje. Agenda je upakovana u elegantnu crnu kutiju, što je čini idealnim poklonom za poslovne partnere ili drage osobe. Ova agenda će zadovoljiti sve vaše potrebe u organizaciji uz dozu sofisticiranosti.
Informacije o proizvodu

U istom stilu…
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom A4
102.302 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Rokovnik 2026
102.202 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom A5
102.306 Ulogujte se da vidite cenu
crna
teget NOVASKIN Agenda sa mehanizmom 2027
102.305 Ulogujte se da vidite cenu
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
bordo
crna
teget NOVASKIN Mapa za sto
102.010 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
crna
teget NOVASKIN Agenda sa zlatnim mehanizmom B5
102.304 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
cognac
crna
crvena
kelly green
teget NOVASKIN Agenda B5 EXCLUSIVE
102.504 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
cognac
crna
crvena
kelly green
teget NOVASKIN Agenda sa mehanizmom A5 STANDARD
102.607 Ulogujte se da vidite cenu
bordo
bottle green
crna
crvena
kelly green
teget

















