Početna / Proizvodi / Poslovna galanterija / Knjižni blok za agendu 306 – A5
Knjižni blok za agendu 304 - B5
310,00 RSD
Knjižni blok za notes 815 - A5
310,00 RSD
Knjižni blok za agendu 306 – A5
| Kolekcija | KNJIŽNI BLOKOVI |
|---|---|
| Artikal | Knjižni blok za agendu 306 – A5 |
| Format | A5 |
| Dimenzija bloka | 155 mm • 215 mm |
| Pakovanje | termoskupljajuća folija |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Obim strana | 170 |
| Neto težina | 0,235 kg |
Molim Vas ulogujte se da biste videli lager.
Barkod:
Šifra proizvoda: 100.306.00
Kategorije: Blokovi, Knjižni blokovi, Poslovna galanterija
Oznake: Agenda sa zlatnim mehanizmom A5, Blokovi, Knjižni blok, Knjižni blok A5, Knjižni blokovi, Poslovna galanterija
Proizvodni kod (SKU):
Proizvodni kod (SKU):
U istom stilu…
bordo
crna
teget









